Karmy bytowe dla kotów

Doskonałe, zdrowe, smaczne karmy suche i mokre – kawałki w sosie, pasztety. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne do codziennego odżywiania dla Twojego kota

Promocje

Dodatkowe cechy

Wariant karmy

Wiek kota

Resetuj

Karmy bytowe dla kotów

Twój kot zasługuje na wszystko, co najlepsze. Jak w prosty sposób zapewnić mu zdrowie i dobre samopoczucie? Sięgając po najwyższej jakości karmę, która będzie stanowić podstawę zbilansowanej diety. Odpowiedzią na potrzeby i wymagania Twojego czworonożnego przyjaciela są polecane przez lekarzy weterynarii karmy SPECIFIC™.

Karmy bytowe SPECIFIC™ - poznaj moc natury!™ - poznaj moc natury!

Karmy bytowe SPECIFIC™ to najwyższej jakości karmy, które powstały we współpracy z lekarzami weterynarii ze starannie wyselekcjonowanych składników. Karmy wolne są od sztucznych przeciwutleniaczy, barwników i dodatków smakowych. To prawdziwe bogactwo niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych, które przygotowane są do podania w bardzo wygodnej i smacznej formie.
Mocą karm SPECIFIC™ jest wysoka zawartość łatwo przyswajalnych kwasów omega-3 pochodzących z ryb oceanicznych, pozyskiwanych z akredytowanych, zrównoważonych źródeł. Wspierając Twojego podopiecznego, wspieramy również środowisko naturalne – jesteśmy dumni z tego, że każdego roku przekazujemy część zysków na działania fundacji The Ocean Cleanup!

Karmy bytowe SPECIFIC™ - dla kogo?™ - dla kogo?

Karmy bytowe SPECIFIC™ to karmy pełnoporcjowe, mogące stanowić podstawę codziennej zbilansowanej diety Twojego kota. Znajdziesz wśród nich karmy zarówno dla kotów młodych, dorosłych, jak i starszych. Dostępne są produkty dedykowane kociętom, kotkom karmiącym, kotom aktywnym, wymagającym stosowania pożywienia wysokoenergetycznego, po przebytych zabiegach kastracji i sterylizacji, a także karmy wspierające zdrowie stawów i piękną, lśniącą sierść. W zależności od potrzeb i upodobań Twojego podopiecznego możesz wybrać karmy w wersji suchej, mokrej (pasztecik i kawałki w sosie) oraz przysmaki. Poznaj naszą bogatą ofertę, która przypadnie do gustu każdemu kotu!

Sprawdź, jakie występują różnice w diecie młodego i dorosłego kota.