Wszystko co najlepsze dla kotów

Kochamy koty! Opracowując skład naszych karm, starannie dobieramy zawartość składników odżywczych, aby zaspokajać określone potrzeby związane z wiekiem i zdrowiem Twojego podopiecznego.

O!rganicznie
pyszne

Wysokiej jakości produkty organiczne produkowane bez użycia herbicydów i nawozów.
WIĘCEJ

Karmy bytowe
dla kotów

Doskonałe, zdrowe, smaczne karmy suche i mokre – kawałki w sosie, pasztety. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne do codziennego odżywiania dla Twojego kota.
ZOBACZ CAŁĄ KATEGORIĘ
Porada experta

Jaka karma jest najlepsza dla Twojego kota? Poznaj gamę SPECIFIC™

Czytaj

Poznaj karmy SPECIFIC dla kotów

Odpowiednie żywienie może zmienić życie Twojego kota. Pragniesz tego, co najlepsze, aby zapewnić swojemu pupilowi zdrowie i szczęście? Sprawdź bogatą ofertę karm dla kotów SPECIFIC™, które powstały pod okiem lekarzy weterynarii. 

Dlaczego warto wybrać karmy SPECIFIC™ dla kotów?

Zdrowie Twojego pupila zależy również od Twoich decyzji, w tym od wyboru odpowiedniej diety. Daj swojemu kotu to, co najlepsze – bogate w witaminy, związki mineralne i składniki, smakowite karmy SPECIFIC™. Używamy wyłącznie starannie dobranych składników, aby zapewnić odpowiednie żywienie.

My również kochamy koty! Opracowując skład naszych karm, starannie dobieramy zawartość składników odżywczych, aby zaspokajać określone potrzeby związane z wiekiem i zdrowiem Twojego podopiecznego. Kluczową rolę w naszych karmach stanowią ryby i naturalne składniki pozyskane z oceanów, a także wysokiej jakości produkty organiczne, które są produkowane bez użycia herbicydów i nawozów. Wszystkie morskie składniki pozyskujemy ze zrównoważonych i akredytowanych źródeł i wspieramy program The Ocean Cleanup. Nie znajdziesz tutaj sztucznych dodatków smakowych ani barwników!  SPECIFIC™ to naturalne karmy, które polecają lekarze weterynarii.

Prawdziwa moc naszych produktów wynika z odpowiedniego zbilansowania składników naturalnych. Karmy SPECIFIC™ to starannie wybrane źródła witamin, związków mineralnych i białka oraz bogactwo wysokoprzyswajalnych, morskich kwasów omega-3, które wspomagają wiele ważnych funkcji organizmu kota w każdym wieku. 

Komu polecić karmy dla kotów SPECIFIC™?

Nasze karmy dla kotów polecane są zarówno kotom młodym, dorosłym, jak i starszym. Wybór produktów SPECIFIC™ to najlepsze rozwiązanie dla kota seniora, młodego kociaka, kotki w ciąży czy kota z problemami zdrowotnymi. W naszej ofercie znajdziesz karmy dla każdego kota, zarówno karmy mokre – kawałki w sosie i pasztety, jak i karmy suche.

Prawidłowe żywienie jest ważne dla dobrego samopoczucia Twojego pupila – zbilansowana dieta na każdym etapie jego życia pomoże mu w zachowaniu zdrowia przez długi czas.