Karmy bytowe dla psów

Karmy o wysokiej zawartości wysokoprzyswajalnych składników oraz bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 pochodzenia zwierzęcego, do codziennego odżywiania Twojego psa.

Promocje

Dodatkowe cechy

Rozmiar rasy

Wariant karmy

Wiek psa

Resetuj

Karmy bytowe dla psów

Zbilansowana dieta stanowi czynnik korzystnie wpływający na samopoczucie i zdrowie. Zadbaj o prawidłowe żywienie swojego czworonoga na każdym etapie jego życia, sięgając po najwyższej jakości karmy SPECIFIC™. Stworzone we współpracy z lekarzami weterynarii z myślą o potrzebach i wymaganiach naszych czworonożnych przyjaciół, pozwalają w prosty, wygodny i bezpieczny sposób serwować psu codzienną porcję potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych.

Karmy bytowe SPECIFIC™ - poznaj moc natury!

Karmy SPECIFIC™ to wysokiej jakości produkty pozbawione sztucznych przeciwutleniaczy, barwników oraz dodatków smakowych. Kryją w sobie moc natury pod postacią dobroczynnych, łatwo przyswajalnych kwasów tłuszczowych omega-3 pochodzących z ryb oceanicznych, które pozyskiwane są ze zrównoważonych, akredytowanych źródeł. Wybierając karmy SPECIFIC™, wspomagasz nie tylko zdrowie swojego psa, ale również środowisko. Każdego roku dumnie wspieramy fundację The Ocean Cleanup i przekazujemy część zysków na projekty związane ze zrównoważonym rozwojem morskich obszarów.

Karmy bytowe SPECIFIC™ - dla kogo?

Karmy bytowe stanowią podstawę codziennej diety. Wybierz najlepszą karmę dla swojego pupila – właściwą dla jego wieku, rozmiaru i specyficznych potrzeb. Wśród karm SPECIFIC™ znajdziesz propozycje dedykowane psom ras małych, średnich i dużych, sukom ciężarnym i karmiącym, a także psom aktywnym, które wymagają żywienia karmami wysokoenergetycznymi. Dostępne są karmy dla szczeniąt, psów dorosłych oraz starszych zarówno w formie suchej, jak i mokrej. Poznaj naszą bogatą ofertę!

Sprawdź, jaka jest różnica pomiędzy karmą suchą a mokrą dla psa.