Karmy organiczne dla psów dorosłych

Wysokiej jakości produkty organiczne produkowane bez użycia herbicydów i nawozów.

Promocje

Wariant karmy

Resetuj

Karmy organiczne dla psów

Zbilansowana dieta jest czynnikiem mającym ogromny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie.
Twój czworonożny przyjaciel zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego zatroszcz się o jego prawidłowe żywienie i sięgnij po najwyższej jakości karmy SPECIFIC™. Każdy produkt został stworzony we współpracy z lekarzami weterynarii. To propozycja, która wychodzi naprzeciw wymaganiom i potrzebom żywieniowym psów, zapewniając im codzienną dawkę niezbędnych składników odżywczych!

Sprawdź, jak dieta może pomóc psu z chorobą zwyrodnieniową stawów.

Karmy organiczne SPECIFIC™ - poznaj moc natury!™ - poznaj moc natury!

Organiczne karmy i przysmaki SPECIFIC™ są najwyższej jakości produktami przeznaczonymi dla psów dorosłych każdej rasy. Ich niekwestionowaną zaletą jest to, iż składniki wykorzystane do ich produkcji pochodzą w aż 95% z organicznych, kontrolowanych źródeł i pozbawione są sztucznych przeciwutleniaczy, dodatków smakowych oraz barwników. W uprawie ekologicznej, z której pochodzą produkty, nie stosuje się herbicydów, pestycydów i innych chemicznych nawozów, a zwierzęta traktowane są z poszanowaniem ich naturalnych wymagań, karmione produktami organicznymi, bez prewencyjnego oraz rutynowego podawania antybiotyków. Opakowania karm organicznych SPECIFIC™ nadają się w 100% do recyklingu. Wybierz produkty SPECIFIC™ dla swojego pupila i wspólnie zadbajmy o środowisko!

Karmy organiczne SPECIFIC™ - dla kogo?™ - dla kogo?

Organiczne karmy SPECIFIC™ to karmy zbilansowane, pełnoporcjowe. W związku z tym z powodzeniem mogą stanowić podstawę codziennej diety Twojego czworonoga. Dedykowane są dorosłym psom wszystkich ras. Występują w wersji suchej (w formie łatwych do pogryzienia chrupek) oraz mokrej (w formie aromatycznych pasztetów). Dostępne są także organiczne przysmaki SPECIFIC™ przeznaczone dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. To bezzbożowe smakołyki o niskiej zawartości węglowodanów, które mogą być spożywane przez psy chorujące na cukrzycę. Poznaj naszą ofertę i spraw swojemu podopiecznemu przyjemność już dziś!

Sprawdź, jak wybrać karmę organiczną dla psa.