Wszystko co najlepsze dla psów

Prawidłowo dobrane składniki odżywcze, związki mineralne i witaminy w posiłkach sprawią, że Twój pupil będzie cieszył się doskonałym zdrowiem przez długie lata. Sprawdź naszą ofertę karm codziennych.

Poznaj karmy SPECIFIC dla psów

Prawidłowe żywienie jest ważne na wszystkich etapach życia psa. To dzięki dobrej diecie pies może prawidłowo się rozwijać w wieku szczenięcym i zachowa zdrowie na starość.

Prawidłowo dobrane składniki odżywcze, związki mineralne i witaminy w posiłkach sprawią, że Twój pupil będzie cieszył się doskonałym zdrowiem przez długie lata. Sprawdź naszą ofertę – to karmy dla psów SPECIFIC™, które powstały pod czujnym okiem lekarzy weterynarii. 

Dlaczego warto wybrać karmy SPECIFIC™ dla psów?

Karmy SPECIFIC™ dla psów to połączenie naturalnych składników wysokiej jakości, które zostały starannie wyselekcjonowane przez lekarzy weterynarii, aby pomóc rozwiązać problemy związane z wiekiem, rozmiarami czy zdrowiem Twojego czworonoga. Nie znajdziesz tutaj sztucznych dodatków smakowych ani barwników, jedynie najwyższej jakości źródła białka, węglowodanów oraz innych składników odżywczych. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 pochodzenia zwierzęcego zapewnia ich najwyższą przyswajalność i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa.

Siłą karm SPECIFIC™ dla psów są oceany. To z nich uzyskujemy zdrowe, wysokoprzyswajalne składniki jak kryl, olej z ryb, suszone ryby (błękitek, łosoś), świeża sardynka czy algi. Korzystając z ich dóbr, dbamy również o środowisko – wszystkie nasze morskie składniki pochodzą  z zrównoważonych i certyfikowanych źródeł oraz wspieramy program The Ocean Cleanup.

Komu polecić karmy dla psów SPECIFIC™?

Jesteśmy przekonani, że dzięki stosowaniu najlepszych składników możemy proponować wysokiej jakości produkty, które zapewniają korzyści zdrowotne dla każdego psiego pupila.  

Nasze karmy polecane są wszystkim psom, niezależnie od wieku. Pies z problemami żołądkowymi lub nadwagą, pies senior czy szczeniak, pies z chorym kręgosłupem czy suka w ciąży – wszyscy potrzebują odpowiedniej opieki, której podstawą jest prawidłowa i zbilansowana dieta bogata w odpowiednie witaminy, minerały i składniki odżywcze. Oferujemy pełną gamę karm dla psów w każdym wieku i z różnymi problemami zdrowotnymi! Sprawdź naszą ofertę.