Wszystko co najlepsze dla psów

Prawidłowo dobrane składniki odżywcze, związki mineralne i witaminy w posiłkach sprawią, że Twój pupil będzie cieszył się doskonałym zdrowiem przez długie lata. Sprawdź naszą ofertę karm codziennych..

O!RGANICZNIE
pyszne

Wysokiej jakości produkty organiczne produkowane bez użycia herbicydów i nawozów.
Więcej

Poznaj karmy SPECIFIC dla psów

Prawidłowe żywienie jest ważne na wszystkich etapach życia psa. To dzięki dobrej diecie pies może prawidłowo się rozwijać w wieku szczenięcym i zachowa zdrowie na starość.

Prawidłowo dobrane składniki odżywcze, związki mineralne i witaminy w posiłkach sprawią, że Twój pupil będzie cieszył się doskonałym zdrowiem przez długie lata. Sprawdź naszą ofertę – to karmy dla psów SPECIFIC™, które powstały pod czujnym okiem lekarzy weterynarii. 

Dlaczego warto wybrać karmy SPECIFIC™ dla psów?

Karmy SPECIFIC™ dla psów to połączenie naturalnych składników wysokiej jakości, które zostały starannie wyselekcjonowane przez lekarzy weterynarii, aby pomóc rozwiązać problemy związane z wiekiem, rozmiarami czy zdrowiem Twojego czworonoga. Nie znajdziesz tutaj sztucznych dodatków smakowych ani barwników, jedynie najwyższej jakości źródła białka, węglowodanów oraz innych składników odżywczych. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 pochodzenia zwierzęcego zapewnia ich najwyższą przyswajalność i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa.

Siłą karm SPECIFIC™ dla psów są oceany. To z nich uzyskujemy zdrowe, wysokoprzyswajalne składniki jak kryl, olej z ryb, suszone ryby (błękitek, łosoś), świeża sardynka czy algi. Korzystając z ich dóbr, dbamy również o środowisko – wszystkie nasze morskie składniki pochodzą  z zrównoważonych i certyfikowanych źródeł oraz wspieramy program The Ocean Cleanup.

Komu polecić karmy dla psów SPECIFIC™?

Jesteśmy przekonani, że dzięki stosowaniu najlepszych składników możemy proponować wysokiej jakości produkty, które zapewniają korzyści zdrowotne dla każdego psiego pupila.  

Nasze karmy polecane są wszystkim psom, niezależnie od wieku. Pies z problemami żołądkowymi lub nadwagą, pies senior czy szczeniak, pies z chorym kręgosłupem czy suka w ciąży – wszyscy potrzebują odpowiedniej opieki, której podstawą jest prawidłowa i zbilansowana dieta bogata w odpowiednie witaminy, minerały i składniki odżywcze. Oferujemy pełną gamę karm dla psów w każdym wieku i z różnymi problemami zdrowotnymi! Sprawdź naszą ofertę.