Karmy organiczne dla kotów

Wysokiej jakości produkty organiczne produkowane bez użycia herbicydów i nawozów.

Promocje

Wariant karmy

Resetuj

Karmy organiczne dla kotów

Przemyślana dieta, zapewniająca codzienną porcję niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników, to czynnik zasługujący na szczególną uwagę każdego opiekuna kota. Sięgnij po karmy organiczne SPECIFIC™ stworzone z najwyższą dbałością we współpracy z lekarzami weterynarii. Podaruj swojemu podopiecznemu zdrowie i wspaniały nastrój w wygodnej i smacznej formie!

Karmy organiczne SPECIFIC™ - poznaj moc natury!™ - poznaj moc natury!

Organiczne karmy i przysmaki SPECIFIC™ to najwyższej jakości produkty stworzone z myślą o prawidłowym żywieniu, zdrowiu i samopoczuciu Twojego kota. Dzięki nim już nie musisz zastanawiać się, czy jego dieta jest zbilansowana. Nasze karmy i przysmaki nie zawierają sztucznych barwników, dodatków smakowych i antyoksydantów. Składniki karmy w aż 95% pochodzą z kontrolowanych, organicznych źródeł. Uprawy ekologiczne wolne są od herbicydów, pestycydów i nawozów chemicznych, a zwierzęta traktowane są z poszanowaniem ich naturalnych wymagań, karmione produktami organicznymi, bez prewencyjnego oraz rutynowego podawania antybiotyków. Opakowania karm organicznych SPECIFIC™ nadają się w 100% do recyklingu. Dołącz do nas i razem z nami zadbaj o swojego pupila oraz naturę!

Karmy organiczne SPECIFIC™ - dla kogo?™ - dla kogo?

Organiczne karmy SPECIFIC™ są karmami pełnoporcjowymi, mogącymi stanowić podstawę codziennej diety Twojego kota. Przeznaczone dla dorosłych kotów, dostępne są w wersji suchej (łatwe do pogryzienia chrupki) i mokrej (aromatyczne paszteciki). Twój pupil z pewnością pokocha także organiczne przysmaki SPECIFIC™. To bezzbożowe smakołyki dedykowane kotom w każdym wieku. Ze względu na niską zawartość węglowodanów organiczne karmy mokre i przysmaki mogą być serwowane kotom ze stwierdzoną cukrzycą, a karmy mokre – z idiopatycznym zapaleniem pęcherza. Poznaj naszą ofertę!

Dowiedz się więcej na temat karm organicznych oraz ich wyboru.