Przysmaki dla psów

Pełnowartościowe przekąski dla Twojego Pupila. Nie tylko smaczne, ale także bogate w witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Promocje

Rozmiar produktu

Resetuj

Brak produktów do wyświetlenia.

Przysmaki

Pełnoporcjowa karma serwowana psu do miski zazwyczaj nie jest jego jedynym pożywieniem w ciągu dnia. Ogromną rolę w budowaniu relacji i więzi odgrywają przysmaki, które są wydawane z ręki opiekuna. Różnego rodzaju smakołyki okazują się niezastąpione podczas szkolenia posłuszeństwa oraz innych wspólnych aktywności. Wybierz odpowiedzialnie – wybierz wysokiej jakości przysmaki od SPECIFIC™!

Każdy pies zasługuje na smakołyk!

Psy uwielbiają smakołyki, które są ciekawą alternatywą dla codziennego pożywienia w misce. Musisz jednak wiedzieć, że przysmaki przeznaczone dla ludzi nie są właściwą propozycją dla psów. Chcąc nagradzać psa smakołykami, wybieraj produkty stworzone z myślą o czworonogach i ich potrzebach żywieniowych. Pamiętaj także, że istotne jest zachowanie umiaru. Wartość kaloryczna pokarmu w postaci smakołyków nie powinna przekraczać 10% dobowego zapotrzebowania.

Przysmaki SPECIFIC™ - smaczne, zdrowe, wartościowe

Wśród bogatej oferty przysmaków SPECIFIC™ znajdziesz produkty dedykowane zarówno szczeniętom, jak i psom dorosłym oraz przeznaczone dla psów ras małych, średnich i dużych. W asortymencie dostępne są m.in. gryzaki stomatologiczne wspierające zdrowie jamy ustnej, a także smakołyki organiczne i hydrolizowane, przeznaczone dla psów z alergią pokarmową i zaburzeniami pokarmowymi. Przysmaki SPECIFIC™ to pyszna, zdrowa przekąska dla Twojego pupila cechująca się niską zawartością tłuszczu, bogata w błonnik pokarmowy, która może stanowić urozmaicenie zbilansowanej diety.

Sprawdź, jak można optymalnie porcjować posiłki w psiej diecie.