Karmy specjalistyczne dla psów

Połączenie naturalnych składników wysokiej jakości, które zostały starannie wyselekcjonowane przez lekarzy weterynarii, aby pomóc rozwiązać problemy związane z wiekiem, rozmiarami czy zdrowiem Twojego czworonoga.

Promocje

Rozwój psa

Schorzenia

Wariant karmy

Resetuj

Karmy specjalistyczne dla psów

Właściwie zaplanowana dieta w chorobie pozwala łagodzić jej objawy i szybciej powrócić do zdrowia. W jej wprowadzeniu pomogą Ci karmy specjalistyczne. To wyjątkowa grupa produktów, które wychodzą naprzeciw potrzebom psów wymagających specjalnej troski ze względu na stan zdrowia. Karmy specjalistyczne SPECIFIC™, opracowane we współpracy z lekarzami weterynarii, powstały z myślą o czworonogach borykających się z najczęściej występującymi problemami zdrowotnymi.


Karmy specjalistyczne SPECIFIC™ - poznaj moc natury!

Żywienie chorego psa do tej pory było wyzwaniem. Na szczęście teraz – dzięki pełnoporcjowym, zbilansowanym karmom specjalistycznym SPECIFIC™ - możesz zapewnić swojemu psu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki odżywcze każdego dnia, w każdym posiłku.

Wszystkie karmy SPECIFIC™ oferują moc naturalnych, dobroczynnych substancji, z których szczególną rolę odgrywają kwasy tłuszczowe omega-3. Są to kwasy pochodzenia zwierzęcego (ryby oceaniczne), pozyskiwane ze zrównoważonych, certyfikowanych źródeł. W trosce o środowisko naturalne każdego roku z dumą wspieramy fundację The Ocean Cleanup, przekazując część zysków na cele związane ze zrównoważonym rozwojem morskich obszarów. Ty również możesz to robić, wybierając karmy specjalistyczne SPECIFIC™ dla swojego psa. Karmy nie zawierają sztucznych przeciwutleniaczy, barwników i dodatków smakowych.

Karmy specjalistyczne SPECIFIC™ - dla kogo?

Karmy specjalistyczne SPECIFIC™ są podstawą codziennej diety. Wśród nich znajdziesz produkty dedykowane psom młodym oraz dorosłym, w wersji suchej i mokrej. Dostępne są m.in. karmy dla psów z nadwrażliwością, alergią pokarmową oraz zaburzeniami trawienia, dla czworonogów zmagających się z nadwagą, chorobami endokrynologicznymi (w tym z cukrzycą), problemami ze stawami, a także dla czworonożnych pacjentów wymagających specjalnej diety po przebyciu ciężkich chorób i zabiegów.

Sprawdź, jak dieta może pomóc psu z chorobą zwyrodnieniową stawów.