Przysmaki dla kotów

Pełnowartościowe przekąski dla Twojego Pupila. Nie tylko smaczne, ale także bogate w witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Promocje

Rozmiar produktu

Resetuj

Przysmaki dla kotów

Uwielbiasz swojego kota i – chcąc zapewnić mu doskonałe samopoczucie – częstujesz go różnego rodzaju smakołykami? My także kochamy koty i pragniemy ich szczęścia, dlatego specjalnie z myślą o nich, we współpracy z lekarzami weterynarii, stworzyliśmy przysmaki SPECIFIC™. To nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i bezpieczne urozmaicenie codziennej kociej diety oraz świetny sposób na budowanie z pupilem relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa!

Każdy kot zasługuje na smakołyk!™ - poznaj moc natury!

Smakołyki to niezastąpiony i wyjątkowo atrakcyjny element codzienności z kotem u boku. Dzięki nim możesz budować więź ze swoim podopiecznym, a także nagradzać go podczas nauki rozmaitych komend i sztuczek! Nie bez znaczenia jest to, jakie przysmaki oferujesz kotu. Jedzenie przeznaczone dla ludzi, choć Twój pupil prawdopodobnie chętnie po nie sięgnie, może mu poważnie zaszkodzić.

Wybieraj rozważnie i sięgaj wyłącznie po najlepszej jakości przysmaki dla kotów SPECIFIC™. Pamiętaj również o tym, aby zachować umiar. Wartość kaloryczna codziennej porcji smakołyków nie może przekraczać 10% dobowego zapotrzebowania na pożywienie.

Przysmaki SPECIFIC™ - smaczne, zdrowe, wartościowe™ - dla kogo?

W naszej ofercie znajdziesz pyszne, zdrowe przysmaki SPECIFIC™ dedykowane kotom w każdym wieku, wszystkich ras. Dostępne są m.in. organiczne, bezzbożowe przysmaki cechujące się niską zawartością węglowodanów. To doskonała propozycja dla kotów chorujących na cukrzycę. Składniki wykorzystane do stworzenia smakołyków pochodzą w aż 95% z organicznych, kontrolowanych źródeł.

Ponadto dostępne są przekąski dla kotów cierpiących na kamicę i choroby nerek. To prawdziwa skarbnica dobroczynnych kwasów tłuszczowych omega-3 i łatwo przyswajalnego białka. Przysmaki SPECIFIC™ nie zawierają sztucznych przeciwutleniaczy, barwników i dodatków smakowych. Poznaj naszą ofertę!

Sprawdź, jakie przysmaki wybrać dla Twojego kota oraz kiedy je serwować.