Karmy specjalistyczne dla kotów

Starannie dobrane składniki, aby zaspokajać określone potrzeby związane z wiekiem i zdrowiem Twojego kota.

Promocje

Rozwój kota

Schorzenia

Wariant karmy

Resetuj

Karmy specjalistyczne dla kotów

Odpowiednio skomponowana dieta podczas choroby jest jednym z kluczowych czynników pozwalających na szybki powrót do zdrowia Twojego czworonożnego przyjaciela. Zaufaj ekspertom i sięgnij po karmy specjalistyczne SPECIFIC™ opracowane we współpracy z lekarzami weterynarii. Szeroka gama produktów wychodzi naprzeciw potrzebom kotów zmagających się z najczęściej występującymi problemami zdrowotnymi.

Karmy specjalistyczne SPECIFIC™ - poznaj moc natury!

Karmy specjalistyczne SPECIFIC™ są najwyższej jakości karmami tworzonymi pod czujnym okiem ekspertów. Powstały one z myślą o kotach, aby zapewnić im zbilansowaną, jak najzdrowszą i – co równie istotne – jak najsmaczniejszą dietę w trakcie niedyspozycji zdrowotnej oraz rekonwalescencji. Pozbawione są sztucznych dodatków smakowych i barwników. Cechują się natomiast bogactwem naturalnych antyoksydantów i łatwo przyswajalnych kwasów tłuszczowych omega-3 pochodzących z ryb oceanicznych, kryla i alg, które są pozyskiwane ze zrównoważonych, koncesjonowanych źródeł.

Wybierając karmy specjalistyczne SPECIFIC™, wspierasz wraz z nami środowisko naturalne. Każdego roku dumnie wspomagamy fundację The Ocean Cleanup, przeznaczając część naszych zysków na projekty związane ze zrównoważonym rozwojem obszarów morskich.

Karmy specjalistyczne SPECIFIC™ - dla kogo?™ - dla kogo?

Karmy specjalistyczne SPECIFIC™ to karmy pełnoporcjowe, które mogą stanowić podstawę codziennej diety. Znajdziesz wśród nich produkty dedykowane kotom rosnącym oraz dorosłym, w wersji suchej i mokrej. Dostępne są m.in. karmy dla kotów z alergią, nietolerancją pokarmową i zaburzeniami trawienia, dla czworonogów z chorobami nerek, serca i wątroby, a także zmagających się ze schorzeniami dróg moczowych (w tym z kamicą) oraz chorobami endokrynologicznymi.

Ponadto dostępne są warianty karmy dla kotów z nadwagą, wspierające zdrowie stawów, dbające o sierść i skórę oraz wspomagające rekonwalescencję w okresie pozabiegowym. Karmy specjalistyczne SPECIFIC™ zyskają uznanie każdego, nawet najbardziej wymagającego kota!

Sprawdź, jak możesz zadbać o zdrowie kota po sterylizacji.